Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області

Відбулося засідання Миколаївської обласної координаційно - методичної ради з правової освіти населення
30 липня в приміщенні обласної державної адміністрації відбулося засідання обласної координаційно – методичної ради з правової освіти населення ( далі - КМР).

 Начальник Головного управління юстиції у Миколаївській області Возняк Роман Іванович зазначив, що в умовах ситуації, яка склалася в нашій державі питання правової освіти є дуже актуальним.

 На засіданні обговорено діяльність Громадського університету правових знань по формуванню правової культури сторін соціального діалогу, заходи, які планується провести з нагоди Дня незалежності, питання підвищення ефективності роботи районних (міських) координаційно – методичних рад з правової освіти населення, а також презентовано проект змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

 По результатам розгляду зазначених питань прийняті відповідні рекомендації, які містять перелік заходів.  

 Зокрема, вирішено застосувати досвід роботи Університету на територіальному рівні, а також запровадити проведення щорічного огляду – конкурсу на кращу організацію діяльності районних ( міських) координаційно – методичних рад з правової освіти населення. Создан 25 авг 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Интернет реклама