Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області

Всеукраїнський круглий стіл «Виконання міжнародних зобов’язань України у сфері трудових прав та їхнього захисту» у місті Львові
Перебийніс Світлана 8 липня як представник громадської організації «Молодіжний рух «Молодь за права людини» стала учасником всеукраїнського круглого столу «Виконання міжнародних зобов’язань України у сфері трудових прав та їхнього захисту» у місті Львові .
В заході взяли участь представники громадських правозахисних організацій, профспілок, органів державної влади, активісти, адвокати та громадські діячі, зацікавлені в даному питанні з різних регіонів України.
Експерти представили результати аналізу судової практики, поширених кейсів захисту порушених прав, результати фокус-груп та інших досліджень. Учасники – представники громадських правозахисних організацій, центрів правової інформації, громадських приймалень при громадських об’єднаннях та профспілках, органів влади обмінялись інформацією щодо проблемних питань реалізації та захисту трудових прав, практик захисту порушених прав.
Захід проводився у рамках проекту «Моніторинг дотримання трудових прав в Україні», що виконується ГО «Центр громадської адвокатури» за підтримки проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.Создан 23 авг 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Интернет реклама