Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області

КВЕСТ «ПОВАЖАЙ МОЇ ПРАВА» РИБАКІВКА 2014
28 червня 2014 року на базі дитячого оздоровчого табору «Маяк» с. Рибаківка, Березанський район, Миколаївської область  пройшла навчально-правова програма - квест «Поважай мої права» присвячена до Дня конституції України.

Захід відбувся за підтримкою Головного управління юстиції в Миколаївській області, Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради та Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».

Організаторами даного заходу виступили міжнародний рух «Молодь за права людини» та Координаційна ради молодих юристів.

Участь в проведені заходу брали члени Координаційної ради молодих юристів Жегунова Аліна Сергіївна та Євдокимов Юрій В’ячеславович, ініціатором  заходу є заступник президента організації «Молодь за права людини» та член Координаційної ради молодих юристів Перебийніс Світлана Валеріївна.

Учасники квесту діяли відповідно до певного маршруту, виконуючи певні завдання, як творчого так й інтелектуального направлення. Загалом було 9 команд, серед яких було обрано кращих, а саме:

І місце – загін №4 «ВДВ»

ІІ місце – загін №15 «Голівуд»

ІІІ місце – загін №12 «Непереможні», загін 14 «Денамід»

ІV місце – загін №3 «Мафія».

Переможці були нагороджені грамотами від Головного управління юстиції в Миколаївській області та Координаційної ради молодих юристі, а також від молодіжного руху «Молодь за права людини». Разом з цим вони були нагороджені заохочувальними подарунками та пізнавальними матеріалами. Крім переможців подяка була висловлена й дитячому оздоровчому табору «Маяк».

 Создан 23 авг 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Интернет реклама