Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області

Рада з питань молодіжної політики при міському голові знову в роботі
Мер міста Юрій Гранатуров 27 червня провів засідання ради з питань молодіжної політики при міському голові в оновленому розширеному складі, перше за останні роки. Молоді, активні й талановиті миколаївці затвердили свій план роботи. Катерина Колесніченко, модератор зустрічі, представила керівний склад ради. Її головою є мер міста Юрій Гранатуров, його заступнии - Вадим Дяченко, начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді міської ради, Ганна Ганжул, президент студентського парламенту університету «Україна», та Катерина Колесніченко, директор громадської організації «Центр студентських стажувань».

Юрій Гранатуров у вітальному слові нагадав про те, що в 2000 році разом з колишнім мером Миколаєва Володимиром Чайкою брав участь у створенні нововведення для Миколаєва - Молодіжного муніципалітету. У ньому працювали багато юних ініціативних миколаївців, одним з них був і Віталій Воронов. На жаль, деякий час робота з молоддю не мала розвитку.

- Сьогодні в державі склалася непроста ситуація, коли політична криза спричинила глибоку економічну кризу. І в цих умовах пріоритетом для всіх нас може бути тільки цінність людського життя, мир і спокій на рідній землі. Молоді люди, що здобули освіту, повинні застосовувати свої вміння і знання тільки в мирній діяльності, - зазначив Юрій Гранатуров і запропонував вшанувати пам'ять загиблих українських воїнів хвилиною мовчання.

Мер міста висловив щиру вдячність лідерам молодіжних рухів Миколаєва, які залучають до лав своїх організацій сотні юних енергійних молодих людей, пропагують спорт, здоровий спосіб життя та активну участь у громадському житті міста.

За вагомий внесок у розвиток молодіжного руху міста Юрій Гранатуров вручив Подячні листи міського голови:

  • Віталію Васильєву, заступнику голови ГО «Миколаївський молодіжний муніципалітет»;
  • Катерині Колесніченко, директору Центру студентських стажувань;
  • Ганні Ганжул, президенту студентського самоврядування університету «Україна»;
  • Світлані Перебийніс, заступнику президента ГО «Молодіжний рух» молодь за права людини »;
  • Валентині Алдабаєвій, голові студентського телебачення НУК ім. адмірала Макарова;
  • Михайлу Михайлову, заступнику глави «Всеукраїнської ради студентів»;
  • Анатолію Савчуку, голові ГО «Союз Миколаївського студентства».

- Миколаївська міська рада завжди для вас відкрита, - підкреслив Юрій Гранатуров, - приходьте з пропозиціями чи коли потребуватимете допомоги та підтримки. 

 

Отже, загалом КРМЮ прийняла участь у даному заході, а саме були нагородженні Ганжул Гання та Перебийніс Світлана, також були присутні члени КРМЮ : Жегунова А., Євдокимов Ю., Каширська Д.

 

 Создан 23 авг 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Интернет реклама