Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області

 

ІІІ Літня школа конституційного права «Верховенство права і конституціоналізм»
ІІІ Літня школа конституційного права
«Верховенство права і конституціоналізм»

 

Школа організується на базі Центру правотворчості при факультеті європейського права та правознавства Ужгородського національного університету за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні з 27 липня по 3 серпня 2014 року.

На школі будуть викладати провідні вчені у галузі теорії права, конституційного права України та зарубіжних країн з метою поширення доктрини конституціоналізму та досвіду його впровадження у законодавстві та правозастовчій практиці, застосуванні та інтерпретації конституційних положень у відповідності до сучасних тенденцій розвитку вітчизняного і зарубіжного конституціоналізму.

Учасники Школи навчаться аналізувати та інтерпретувати положення конституцій та міжнародно-правові акти для розуміння природи прав людини і основоположних свобод, способів і засобів їх захисту, що сприятиме європейській інтеграції України.

Програма школи зорієнтована на підготовку компетентних юристів у галузі конституційного права, на якій будуть розглянуті такі тематичні проблеми:

1. Принцип верховенства права та права людини і основоположні свободи.

2. Демократія і права меншин.

3. Республіканізм і права людини.

4. Гарантії прав людини і основоположних свобод та право на опір тиранії.

5. Захист прав людини у Конституційному Суді України та Європейському суді з прав людини.

Формат школи – робота у групах, сформованих із аспірантів і студентів юридичних вищих юридичних навчальних закладів і наукових установ України; робоча мова – українська.

Кількість учасників – 30 аспірантів і студентів вищих юридичних навчальних закладів і наукових установ України, які будуть відібрані шляхом аналізу заявок та есе Оргкомітетом Літньої школи. Обсяг есе – до 5 сторінок з тематики Школи (Word 14, інтервал між рядками 1,5, поля: верхнє, нижнє, ліве – 2 см, праве – 1,5 см).

Для участі в конкурсі необхідно направити організаторам заявку (мотиваційний лист разом із CV) та есе. Останній термін подачі заявки та есе 22 червня 2014 р. до 23:59. Заявки та есе надсилаються координаторові Михайлу Савчину за адресою: msavchyn@bigmir.net, моб. +380507181245 (копія на ivanna.dzhyma@osce.org).

Підсумки конкурсу підводяться не пізніше 14 липня 2014 р. Всі витрати щодо проїзду, проживання та харчування учасників Літньої школи конституційного права бере на себе Оргкомітет. Літня школа відбудеться на базі одного із санаторіїв Карпат.

 Создан 22 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Интернет реклама