Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області

 

Звіт засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області
Звіт

засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області

 

7 травня 2014 року о 15.00 відбулося чергове засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області, участь у якому взяли участь начальник управління Возняк Р.І., заступник начальника управління Пернатій Є.І., працівники сектору правової роботи, правової освіти населення та обліку законодавства, голова КРМЮ Каплій О.В., заступники голови та члени КРМЮ.

На порядок денний було винесено декілька питань, серед яких: звіт Голови КРМЮ про роботу, яка була проведена за березень-квітень поточного року, затвердження посвідчень членів КРМЮ; розробка журналу «відвідувань та пропозицій», пропуски без поважних причин, виключення членів зі складу членів КРМЮ при ГУЮ у Миколаївській області; обговорення заходів з нагоди відзначення 1 червня Дня захисту дітей, в тому числі у віддалених районах області; підготовка та поширення буклету за тематикою: «Форми безпосереднього народовладдя, які реалізуються на місцевому рівні»; підготовка майбутніх заходів, які будуть проведені до Дня Конституції; прийняття участі у роботі громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, створеної при Головному управлінні юстиції в Миколаївській області.

З привітальною промовою до учасників засідання звернувся начальник управління Возняк Р.І., який зазначив, що молодь залишається рушійною силою у провадженні нових форм та ідей до організації будь-якої діяльності,   особливо до правової освіти населення. Також висловив сподівання на подальшу активну співпрацю та роботу задля забезпечення підвищення правової свідомості та культури громадян нашої держави.

Після цього, голова КРМЮ вручила збірник наукових праць, який було видано за матеріалами ІІІ Міжнародної Інтернет-конференції «Приватне право в умовах глобалізації: традиційні цінності та європейські перспективи», співорганізаторами якої виступила Координаційна рада молодих юристів.

В ході засідання схвалено план заходів до відзначення Дня захисту дітей та річниці Конституції України, які проходитимуть за підтримки ГУЮ та в координації з іншими органами, громадськими об’єднаннями.

 

07.05.2014 р.

 

 

Голова КРМЮ при Головному управлінні юстиції у

Миколаївській області                                                                                             Каплій О.В.

 Создан 22 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Интернет реклама