Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області

 

IІI Всеукраїнська зимова правнича школа


Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України спільно з Європейським університетом та за участі Міністерства юстиції України проводять «IІI Всеукраїнську зимову правничу школу»,  яка буде проходити  6 лютого – 11 лютого  2013 р. на високогірній туристичній базі "Едельвейс" Європейського університету  (Міжгірський район,  Закарпатська  обл. с. Верхній Студений - 30 км. від смт. Воловець).

Метою школи є підвищення практичних та теоретичних знань молодих юристів в галузі права,  самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу  молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих правників з практиками, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Школа буде проводиться в форматі серії теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів, адвокатів, суддів та професійних тренерів з особистого розвитку.

Для участі запрошуються: активні студенти-юристи, керівники та актив юридичних клінік, члени студентського самоврядування юридичних навчальних закладів та факультетів, молоді юристи. Кількість учасників  до 100 осіб.

Фінансові аспекти участі:

У разі Вашої участі у Школі просимо здійснити оплату участі у розмірі 1500 грн. за кожного учасника за реквізитами або особисто по приїзду на семінар!

Реквізити: ПВНЗ «Європейський університет» код 24366800 р/р 26008014040118 ВАТ «Укрексімбанк» м. Київ МФО 380333 призначення платежу За участь в теоретико-практичному семінарі П.І.П.

  За рахунок внесків організаційний комітет забезпечує учасникам: проживання, 3-х разове харчування, робочі матеріали конференції, тренінги, трансфер від залізничної станції Воловець до бази в обидві сторони.

Прохання направити заявки на участь до 27 січня 2013 року на адресу: krmj-region@ukr.net (з помітною прізвища та «на Зимову школу»).

 

Умови участі:

  1. 1.                  Сплата участі в школі
  2. 2.                   Заповнення заявки (у додатку)

Примітка:

  • У заявці обов’язково вказати контактний і мобільний телефони, адресу електронної пошти, номер студентського квитка та термін його дії.
  • Учасники, які направлять заявки і підтвердять свою участь, одержать електронною поштою додаткову інформацію про проїзд та прибуття групи.
  • Організаційний комітет може забронювати певну частину квитків для потреб учасників по напрямку КиївВоловець (станція призначення)для учасників, які подадуть заявки до 18 січня 2013 року
  • Студентам з собою мати обов’язково – паспорт та студентський квиток.

 

 

 

Коротка інформація про місце проведення Школи:

Чекаємо на Вас в наймальовничіших куточках України, помилуватися гірськими краєвидами і пам'ятками природи, ознайомитися з історією і культурою заходу України - відвідайте Закарпаття, а саме – нашу Школу, на базі відпочинку «Едельвейс» (Мижгірський р-н,   с. Верхній Студений, 30 км. від   смт. Воловець).

Ми надаємо Вам таку можливість і пропонуємо поєднати навчання та гірський відпочинок. До Ваших послуг різноманітні культурні  і спортивні програми,  туристичні походи по гірських стежках, катання верхи на конях,  лижах та санчатах на професійних трасах (від 1000м.) або на трасах для початківців (від 400м. – до 700м.). Поблизу бази також є кілька мінеральних джерел, які напоять цілющою водою туристів!

До Ваших послуг: п’ятиповерховий комплекс, кафе-бар, обідня зала; конференц – зала; спортивні майданчики; сауна, прокат лижного спорядження та туристичного обладнання; супровід туристів інструкторами з гірськолижного спорту та туризму, трансфери на замовлення тощо.

 

 

З питань участі просимо звертатися до Оргкомітету:

 

Євген Которобай, координатор школи, заступник  голови КРМЮ України

тел.: 093 733 47 88, е-mail: Geki@bk.ru.

Альона Глинянська, член оргкомітету

тел.: 099 378 31 83 begin_of_the_skype_highlightingend_of_the_skype_highlighting, 0632618501 begin_of_the_skype_highlightingend_of_the_skype_highlighting, е-mail: mislukky@rambler.ru

 додаткова інформація на сторінці : http://vk.com/club46533295Создан 03 апр 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Интернет реклама