Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області

 

Виїзне розширене засідання ВМКМР (м. Полтава)
м. Полтава

 

ВИЇЗНЕ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МІЖВІДОМЧОЇ КООРДИНАЦІЙНО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ З ПРАВОВОЇ ОСВІТИ НАСЕЛЕННЯ

 

Представники Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області прийняли участь у виїзному розширеному засіданні Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення у м. Полтава


30 березня 2012 року в приміщенні сесійної зали Полтавської обласної ради відбулось виїзне розширене засідання Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення (далі – ВМКМР з правової освіти населення) під головуванням Міністра юстиції України Олександра Лавриновича.

 

Участь у зібранні прийняли голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, перший заступник голови обласної ради  Володимир Онищенко, члени Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення – представники Міністерства юстиції, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Міністерства соціальної політики, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства культури, Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства, Державної інспекції з праці, Державної інспекції молоді та спорту, Державної інспекції з питань прав споживачів, Антимонопольного комітету, Інституту держави і права ім. В.М. Корецького, Товариства «Знання» України, видавництва правової літератури «Юрінком Інтер», а також начальники головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, члени Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, начальники територіальних управлінь юстиції, керівництво районних та міських МКМР з правової освіти населення у Полтавській області, представники правничої студентської молоді Полтавщини, представники ЗМІ (Інформація взята з сайту Полтавської обласної державної адміністрації1).

 

Прийняли участь у засіданні ВКМР з правової освіти населення і представники Миколаївської області: Начальник Головного управління юстиції у Миколаївській області Шаталюк Сергій Дмитрович, Голова Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області Бачина Людмила Юріївна, заступник Голови Ради Бабій Олеся Валеріївна, член КРМЮ при ГУЮ у Миколаївській області, головний спеціаліст сектору правової роботи, правової освіти та кодифікації законодавства Головного управління юстиції у Миколаївській області Шумовська Оксана Михайлівна.


В ході засідання було розглянуто питання про діяльність Координаційної ради молодих юристів (далі - КРМЮ) у напрямі правоосвітньої роботи, її роль у формування правової обізнаності громадян та сприянні підвищенню рівня правової культури, а також щодо надання методичної допомоги з організації заходів, спрямованих на підвищення освіченості населення з питань реалізації громадянами конституційного права на працю.

 

Під час засідання начальник Головного управління юстиції у Полтавській області Колотілова Тетяна Михайлівна розповіла про діяльність Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Полтавській області у напрямі правоосвітньої роботи, її роль у формуванні правової обізнаності громадян та сприянні підвищенню рівня правової культури.

 

Учасники засідання переглянули відеофільм «Життя - це вибір…», створений за сценарієм та за участю членів КРМЮ при Головному управлінні юстиції у Полтавській області та змонтований на Полтавській ОДТРК «Лтава» на виконання обласної Програми правової освіти населення на 2011-2015 роки.

 

Присутні заслухали доповідь голови КРМЮ при Головному управлінні юстиції у Полтавській області Шевчика Олександра Сергійовича щодо напрямків та перспектив  діяльності Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Полтавській області, співпрацю з державними установами та громадськими інституціями області.

 

Було презентовано відеоролик «Досвід роботи Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Полтавській області. Реалії та перспективи».

 

На засіданні ВМКМР з правової освіти населення також виступив голова Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України Бутенко Андрій Петрович, який повідомив про діяльність Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України, ефективні форми роботи, досягнення та перспективи на майбутнє.

 

Про роль і місце Координаційної ради молодих юристів у формуванні правової обізнаності громадян та сприянні підвищенню рівня правової культури розповів перший заступник голови обласної ради, голова Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення Онищенко Володимир Вікторович.

 

Докладніше:

 

1.  «ПОЛТАВСЬКУ ОБЛАСТЬ ВІДВІДАВ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДР ЛАВРИНОВИЧ» (Сайт Полтавської обласної державної адміністрації) - http://www.adm-pl.gov.ua/main/news2/detail/12167.htm

 

2.  «Полтавці поділилися досвідом правоосвітньої роботи» (Сайт Полтавської обласної ради) -http://www.oblrada.pl.ua/index.php/the-news/1796-poltavtsi-podililisja-dosvidom-pravoosvitnoyi-roboti

 

 

                 Голова КРМЮ при ГУЮ

                 у Миколаївській області                                                               Л.Ю.БачинаСоздан 24 мая 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Интернет реклама