Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області

 

ІІІ Форум молодих юристів України
У Києві відбувся III Форум молодих юристів України

 

24-25 червня поточного року у Києві відбувся III Форум молодих юристів України, приурочений до 15 річниці прийняття Конституції України. Форум об‘єднав понад 100 учасників зі всієї України. Молоді, активні та зацікавлені у державних перетвореннях юристи, студенти-правники і члени координаційних рад молодих юристів при головних управліннях юстиції для участі в урочистому заході пройшли відбір на конкурсній основі. Миколаївську область на Форумі представляла Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Миколаївській області в особі голови Ради Майї Єрмолової та заступника голови Ради Володимира Гурова. Запрошеними гостями були видатні особи політико-правового життя держави та відомі юристи в галузі конституційного права, які представляють різні професійні шляхи.

Перший день Форуму ознаменувався його урочистим відкриттям Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем. Із привітальними промовами виступили також  Президент України 1991-1994 рр. Леонід Кравчук, Голова Конституційного Cуду України Анатолій Головін, постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Cуді України Анатолій Селіванов, директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Юрій Шемчушенко, Координатор проектів ОБСЄ в Україні Любомир Копай, директор Інституту законодавства Верховної Ради України Олександр Копиленко, суддя Конституційного Cуду України у відставці, завідувач кафедри державно-правових наук НаУКМА Микола Козюбра, президент ВГО «Асоціація українських правників», Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький.

 

За програмою також відбувся брифінг Міністра юстиції України та почесних гостей. Одним із найважливіших завдань Форуму було проведення круглого столу на тему: «Конституція України – основа розбудови правової держави і громадянського суспільства». Так, запрошені гості розповіли учасникам Форуму про роль юриста у реалізації Конституції України, а також про шляхи та особливості юридичної кар’єри в сфері конституційного права.

Після, з майстер-класами виступили постійний представник Верховної Ради України у Конституційному суді України Анатолій Селіванов, президент ВГО «Асоціація українських правників», Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький.

 

Перший день Форуму завершився підбиттям підсумків та неформальним спілкуванням учасників.

 

Другий день Форуму відбувся в приміщенні Європейського університету. Розпочато було з відкриття та виступів почесних гостей. Далі відбулися майстер-класи Голови Конституційного Cуду України у відставці Івана Домбровського, який доповів про практичні приклади діяльності Конституційного суду; кандидата юридичних наук Тетяни Федосєєвої, що висвітлила питання реалізації права на житло; керуючого партнера адвокатської контори «Василик і Євстігнєєв» Андрія Євстігнєєва  - про право на безпечне довкілля. 

 

Під час другого дня Форуму відбувся запланований з’їзд координаційних рад молодих юристів, де обговорювалися питання підготовки до проведення Тижня правових знань до Дня юриста, Всеукраїнського тижня права, висувалися пропозиції щодо налагодження співпраці між координаційно-методичними радами молодих юристів в областях з головними управліннями юстиції тощо.

 

III Форум молодих юристів України завершився підбиттям підсумків Головою Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України Андрієм Бутенком, який урочисто нагородив подяками запрошених гостей, а учасникам Форуму було вручено сертифікати про участь у III Форумі молодих юристів України.

 

Єрмолова МайяСоздан 22 сен 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Интернет реклама